Please enter a search term:

  • Dizaino agentūra

    Kas lemia gerą dizainą? Į šį klausimą vargu ar galima atsakyti vienareikšmiškai. Mums vis tiek svarbesnis kitas atsakymas. Būtent toks, kuris atitinka jūsų labai konkrečius poreikius.

    Atraskite dabar

Jūsų išskirtinės išvaizdos dizaino agentūra

Dizainas mums yra kur kas daugiau nei tik įmonės vizualinės išvaizdos kūrimas. Mūsų dizaino paslaugų spektras apima visą eilę su dizainu susijusių paslaugų: nuo prekės ženklo kūrimo, kuriuo jūsų įmonės firminiam stiliui (CI ir CD) suteikiame veidą, iki iliustracijų, skirtų kūrybiškai atrodyti visose reklamos priemonėse, ir sąsajos dizaino, skirto patogiam ir nuosekliam vartotojo sąsajų dizainui. Visoms mūsų dizaino paslaugoms būdingi bendri bruožai: Jos pagrįstos pagrįstomis dizaino koncepcijomis, užtikrina aukštą jūsų klientų atpažįstamumo lygį ir dera su jūsų įmonės firminiu stiliumi. Mielai jums parodysime, kokį poveikį gerai apgalvotas dizainas gali turėti prekės ženklo pozicionavimui, spaudiniams, pavyzdžiui, brošiūroms, ar net pristatymams interneto pasaulyje. Kartu su jumis sukursime prezentacijas, kurios sutelks dėmesį į jūsų stipriąsias puses ir klientams paliks nepakartojamą įspūdį.


Interneto svetainė tapo svarbiausia skaitmeninės komunikacijos priemone.

Ar jūsų svetainė vis dar atitinka didėjančius klientų dizaino reikalavimus? Ar tiesiog siūlote savo klientams faktus internete, ar kuriate jiems holistinę patirtį? Būdami kūrybinga interneto svetainių agentūra, padedame jums kurti tiek vizualinį, tiek funkcinį ir struktūrinį jūsų svetainės dizainą. Kurdami estetišką ir patogų naudotojui žiniatinklio dizainą bei moderniausią žiniatinklio programavimą, jūsų prekės ženklą paverčiame skaitmenine patirtimi.


Dizaino koncepcija


Skaitmeninių produktų derinimas su naudotojais ir jų ilgalaikis įsipareigojimas produktui! Vartotojo patirties dizainas susijęs su skaitmeniniais produktais, pavyzdžiui, svetainėmis ir programėlėmis. Daugiausia dėmesio skiriama ne vizualiniam dizainui, o naudotojo patirčiai (UX), t. y. naudotojo patirčiai prieš naudojant produktą, jo naudojimo metu ir po jo. Todėl UX dizainas yra labai svarbus ir lemia, ar skaitmeniniais produktais bus mėgaujamasi, ar ne. Be aktyvios naudotojo patirties, svarbūs ir emociniai aspektai, nes klientai kurį laiką bendrauja su produktu prieš jį įsigydami ir naudodami. Dėl šios priežasties mes, mprofi, darome viską, ką galime, kad optimizuotume naudotojo patirtį visos kliento kelionės metu: Nuo pradinės informacijos apie gaminį rinkimo iki ilgalaikio jo naudojimo ir su juo susijusios pagalbos. Dizainas ir patirtis turi atitikti lūkesčius! Vartotojų lūkesčiai nuolat auga dėl technologinės pažangos ir didėjančios konkurencijos daugelyje pramonės šakų. Teigiama naudotojų patirtis yra kaip niekada svarbi, kad būtų galima pasiūlyti šiuolaikiškus ir tvarius produktus ir paslaugas. Padedame jums šiame procese, intensyviai nagrinėdami jūsų tikslines grupes ir klientus bei jūsų pasiūlą. Tokiu būdu mums pavyksta pasiekti, kad naudotojo patogumas būtų patogus visuose sąlyčio taškuose. Rezultatas - patenkinti klientai, kuriems patinka su jumis bendrauti ir kurie ilgą laiką lieka lojalūs jūsų įmonei ir produktams.Išsiaiškinkite reikalavimus ir lūkesčius atlikdami analizę! Išsamios analizės yra būtina profesionalaus UX dizaino ir optimalios informacijos architektūros sąlyga. Naudodamiesi naudotojų tyrimais išsiaiškiname jūsų tikslinės grupės naudotojų elgseną. Tam pasitelkiame įvairias asmenybes. Tai yra įvairių potencialių naudotojų savybių visuma, skirta lūkesčiams ir reikalavimams išsiaiškinti. Remdamiesi šiomis išvadomis, išvedame svetainių ir programų vizualizacijas, kurios vėliau intensyviai testuojamos. Savo ruožtu gautos įžvalgos yra pagrindas tolesniems naudotojų patirties optimizavimams ir galiausiai išties įtikinamai koncepcijai - tiek naudotojo, tiek įmonės požiūriu. Pridėtinė vertė, kuri atsiperka: Išsamaus projektavimo proceso privalumai yra įvairūs ir ilgainiui atsiperka. Gaukite naudos iš optimalios sąveikos su vartotoju svetainės ar programos dizaino, kuris buvo įrodytas keliais patogumo testais. Tinkamai suprojektuotos vizualinės platformos funkcionalumas leis naudotojams lengvai gauti tikslią informaciją arba rasti reikiamus produktus. Patenkinama naudotojų patirtis lemia teigiamą požiūrį į įmonę ir jos pasiūlą, o tai savo ruožtu daro teigiamą įtaką pirkimo elgsenai. Tokiu būdu dizainas, kuriuo siekiama efektyviai ir tvariai įgyvendinti optimalios naudotojų patirties (UX) principus, lemia didesnę jūsų įmonės sėkmę.


Mūsų žiniatinklio dizaino nuorodos

Hawa studentų apdovanojimas
Hawa.com
Castioni kabelių kanalas
"Hawa" internetinė parduotuvė