Please enter a search term:

  • Duomenų saugumas

    Duomenų apsauga ir duomenų saugumas žiniatinklio įmonėms yra svarbesni nei bet kada anksčiau. Nes kitaip nei klasikinio pramoninio šnipinėjimo atveju, šiandien į duomenis dažnai galima įsilaužti arba juos pavogti nepastebimai. Padedame sukurti saugią duomenų infrastruktūrą.

    Daugiau informacijos

Duomenų apsauga ir informacijos saugumas

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad duomenų apsaugos ir informacijos saugumo temos yra juodoji dėžė. Tačiau verslininkams, laisvai samdomiems darbuotojams ar pradedančiųjų įmonių steigėjams tenka visa atsakomybė už iš to kylančių reikalavimų įgyvendinimą. Atsakingi asmenys užtikrintai įveikia iššūkius, padedami mūsų, patyrusių duomenų apsaugos ekspertų. Pasitikėkite mūsų pragmatiška praktine patirtimi. Leiskite mums jus vesti per reikalavimų labirintą.

Naudodamiesi profesionaliomis patyrusių specialistų konsultacijomis galite apsaugoti savo įmonės turtą. Padedame jums išnagrinėti, suplanuoti ir įgyvendinti technines ir organizacines duomenų apsaugos ir informacijos saugumo priemones. Mūsų pragmatiškų, suprantamų ir išsamių patarimų dėka gausite priemones šiems iššūkiams įveikti. Kaip vidutinio dydžio įmonių, laisvai samdomų darbuotojų ir pradedančiųjų įmonių pagalbiniais konsultantais, galite pasikliauti mūsų ilgamete patirtimi.

Štai kaip mūsų duomenų apsaugos konsultantai gali jums padėti

  • Naujų arba atnaujintų įmonių svetainių peržiūra duomenų apsaugos požiūriu
  • Rekomendacijos dėl veiksmų duomenų apsaugos teisės aktų sąraše
  • Tikslinis techninių ir organizacinių priemonių (TOM) tobulinimas
  • Pagalba sprendžiant operatyvinius aspektus, pavyzdžiui, duomenų ištrynimo terminų laikymąsi
  • Duomenų apsaugos sutarčių peržiūra