Please enter a search term:

  • Automobilių pramonė

    Kartu su mumis jūs renkatės: mprofi žino ypač didelius ir jautrius automobilių pramonės iššūkius ir padeda jums tobulinti klientų keliones. Susisiekite su mumis.

    Atraskite dabar

Automobilių ir tiekėjų pramonė

Pagal apyvartą automobilių pramonė yra svarbiausias Vokietijos pramonės sektorius. 2021 m. apyvarta siekė apie 411 mlrd. eurų, iš kurių transporto priemonių ir variklių gamintojams teko liūto dalis - 318 mlrd. eurų. Ši pramonės šaka taip pat yra vienas didžiausių darbdavių (apie 786 000 darbuotojų). Įtraukus daugybę vidutinio dydžio tiekėjų ir paslaugų teikėjų darbuotojų, darbuotojų skaičius siekia net 2,2 mln.

Vokietijos automobilių pramonė laikoma pasauliniu etalonu kokybės ir naujovių, taip pat mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros požiūriu. Tačiau struktūriniai pokyčiai ir pramonės transformacija jau seniai tapo realybe, todėl pramonė turi reaguoti į daugelį dalykų vienu metu: Elektrifikacija, didieji duomenys, autonominis vairavimas ir kt. Artimiausi keleri metai parodys, kurioms pramonės įmonėms pavyks suvaldyti šiuos sukrėtimus ir prisitaikymą, o kurioms - ne. Tas pats pasakytina ir apie kitas svarbias pramonės šakas, pavyzdžiui, chemijos ir farmacijos pramonę, paslaugų sektorių ir statybų pramonę.Skaitmeninės transformacijos pergalė su technologine kompetencija!

Naujos technologijos, tokios kaip elektrinė pavara, transporto priemonių tinklų kūrimas ar autonominis vairavimas, lemia esminius produktų asortimento pokyčius. Naujos technologijos, pavyzdžiui, elektrinė pavara, transporto priemonių tinklų kūrimas arba autonominis vairavimas, lemia esminius gaminių asortimento pokyčius. Daugelis žinomų automobilių gamintojų vis daugiau dėmesio skiria ne techninei, o programinei įrangai. Akivaizdu, kad skaitmeninė transformacija taip pat atveria daug naujų galimybių. Tiesioginio pardavimo strategijos, į paslaugas orientuoti verslo modeliai, internetiniai konfigūratoriai ir dalijimosi automobiliais platformos. Pasinaudokite mūsų praktinėmis žiniomis ir technologine patirtimi, kurią sukaupėme vykdydami įvairius projektus. Jei ieškote IT paslaugų teikėjo šioms paslaugoms teikti, esame tinkamas partneris - jūsų skaitmeninimo ir inovacijų projektams.Nuorodos automobilių sektoriuje